سرم مو 80ml کریستال

سرم مو 80ml کریستال

سرم تخصصی موی کریستال با دارا بودن مواد موثره خاص گیاهی، پپتیدها، عناصر کمیاب و ویتامین های ضروری از جمله روغن جوجوبا، ویتامین B5 و ویتامین E، مواد مغذی را به مو می رساند و به عنوان آنتی اکسیدان و تثبیت کننده رنگ مو عمل میکند. سرم مو کریستال بدون به جا گذاشتن اثر چربی روی ساقه مو علاوه بر افزایش حالت پذیری و نرمی مو و کاهش اثرات مخرب موخوره، سبب کاهش ریزش و رشد و تقویت مو میگردد و گیسوان را به مانند کریستال درخشان میسازد. (سازگار با انواع مو)

طریقه مصرف: مقداری از سرم را کف دست ریخته و به ساقه مو ها آغشته نمایید. سپس با استفاده از برس یا سشوار موها را صاف نموده و یا حالت دهید. با این عمل میتوانید از حداکثر کارایی سرم بهره ببرید و گیسوانی خوش حالت و براق داشته باشید.

ترکیبات:

سرم کریستال براي آن دسته موهايي استفاده مي گردند كه زيبايي و درخشندگي خود را بواسطه آلودگي هوا،كثيفي ،غبار و نورخورشيد کم آب شدن مو در اثر استرس های خاراجی از قبیل مراقبت نامناسب-رنگ کردن -مش کردن -فر یا صاف کردن و استفاده از شامپو های نامناسب ویا تمیز نبودن آبی که مو با آن شسته می شود از دست داده اند.

بطور پايه اي روغن سيليكون ماده اصلي تشكيل دهنده سرم مو مي باشد .سرم مو حاوي هيچگونه ماده مضر شيميايي نمي باشد سرم مو معمولاً پس از هربار شتشو مورد استفاده قرار مي گيرد و باعث مي گردد كه مو براق تر به نظر آمده و بتوان به گونه دلخواه فرم داد البته به منظور ترميم موهاي آسيب ديده،موهاي خشن و سخت سرم مو را مي توان همراه با استفاده از رژيم غذايي مناسب نيز استفاده نمود.