کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار : گارنی

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار : گارنی

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار ( بیرنگ )

کرم ضد آفتاب فاقد چربی گارنی با خاصیت ضد میکروبی و تنظیم کنندگی ترشح سبوم پوست ، علاوه بر حفاظت در برابر آفتاب ، از ایجاد و تشدید آکنه در پوست های چرب و مستعد آکنه جلوگیری می کند . در تهیه ی این کرم بیشتر از فیلترهای فیزیکی استفاده شده که پوست را در مقابل طیف گسترده ای از UVA و UVB محافظت کرده و از آفتاب سوختگی و تیرگی پوست جلوگیری می کند . فیلترهای مورد استفاده در آن مورد تائید FDA می باشد . رنگ مناسب و پخش پذیری مناسب این کرم بر روی پوست باعث می گردد تا پوششی یکنواخت و رنگی طبیعی روی پوست ایجاد شود .

کرم ضد آفتاب گارنی در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است و کناره های صورت و خطوط چهره جمع نمی شود . این فرآورده روی پوست حس بسیار سبکی دارد ، بنابراین تمام افراد از جمله افرادی با پوست چرب و آکنه ای نیز می توانند از این محصول استفاده کنند . ویتامین E موجود در این کرم پوست را از اثر رادیکال های آزاد حفظ می کند و مواد گیاهی موجود در آن از ایجاد التهاب در اثر آفتاب سوختگی جلوگیری می نماید .

مزایا :

ضد حساسیت
ضد تعریق و مقاوم در برابر آب

کرم ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب و جوشدار ( کرم پودری روشن و تیره )

در تهیه این کرم بیشتر از فیلترهای فیزیکی استفاده شده است . این فرآورده پوست را در مقابل طیف گسترده ای از اشعه هایUVA و UVB محافظت کرده و از آفتاب سوختگی و تیرگی پوست جلوگیری می کند . فیلترهای مورد استفاده در این فرآورده مورد تایید FDA می باشند . ضدآفتاب مخصوص پوست های چرب گارنی پوششی فوق العاده نرم و یک دست با ظاهری کاملا طبیعی روی پوست ایجاد می کند . این ضد آفتاب مات بوده و برای پوست های چرب و براق مناسب می باشد .

این ضدآفتاب فاقد چربی بوده و کنترل کننده عملکرد غدد چربی پوست می باشد . دارای SPF50 درصد بوده و از پوست شما در برابر اشعه های مضر نور خورشید به خوبی محافظت می کند . همچنین با وجود رنگدانه در این کرم میتوان از آن بعنوان کرم پودر نیز استفاده نمود و در دو رنگ روشن و تیره این محصول طراحی شده است .