میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی

میکرونیدلینگ در مشهد

میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی پوست و ترمیم پوست میباشد .از میکرونیدلینگ به عنوان انقلابی در مبحث جوانسازی پوست یاد می شود

یکی از خدمات زیبایی ما در مرکز پوست و زیبایی دکتر مظفر استفاده از روش میکرونیدلینگ می باشد.

میکرونیدلینگ یک روش به روز و بدون عارضه برای رفع مشکلات پوستی می باشد. بسیاری از مشکلات پوستی را می توان با میکرونیدلینگ درمان کرد.

از روش میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک ، رفع تیرگی و لکه های پوستی ، برطرف کردن اسکار (جای زخم و جراحت و جای جوش) ، درمان سوختگی ، درمان ترک های پوستی (استرچ مارک) و درمان ریزش مو استفاده می کنیم.

مزونیدلینگ به استفاده همزمان از مواد مزوتراپی هنگام میکرونیدلینگ گفته میشود که باعث تاثیر چند برابری میکرونیدلینگ میشود . در این مطب از بهترین مواد مزوتراپی با برند های معتبر اروپایی مانند توسکانی ، مزواروما ، bcn استفاده میشود.

میکرونیدلینگ روشی برای تحریک و افزایش کلاژن سازی در پوست است. میکرونیدلینگ دارای سوزن های بسیار ریزی می باشد که فرایند کار با آنها انجام می شود. در میکرونیدلینگ سوزن ها طی یک پروسه چند دقیقه ای وارد پوست می شود. این کار یک تحریک مکانیکال پوست است که باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد در پوست می شود. در این روش وارد کردن سوزن ها عمقی نیست و به اندازه ای است که پوست دچار خونریزی های ظریفی می شود. در میکرو نیدلینگ لایه اپیدرم پوست علیرغم سوراخ شدن به هیچ عنوان تخریب نمی شود. شما با خیال آسوده و بدون نگرانی می توانید از این روش استفاده کنید.

کلیه خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو درمطب دکتر مظفر توسط پزشک انجام میشود . برای تعیین وقت و مشاوره در خصوص انجام جوانسازی پوست با میکرو نیدلینگ با شماره های ما تماس بگیرید.