طب ادوایزر یکی از سایت های فعال در زمینه معرفی خدمات پزشکی است که با مسئولیت محمد غلامی فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نموده است. حوزۀ فعالیت طب ادوایزر، معرفی خدماتی است که توسط پزشکان و مراکز پزشکی ارائه می شود.

هدف طب ادوایزر

طب ادوایزر درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین و استفاده از قدرت حوزه خدمات اینترنتی، در زمینه خدمات پزشکی روشی را ارائه نماید که از یک سو برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی سودآور باشد، و از سوی دیگر برای متقاضیان خدمات پزشکی به خصوص بیماران صرفۀ اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن با انجام هماهنگی های لازم امکان ارائه خدمات مطلوب با قیمت مناسب به متقاضیان آن میسر گردد. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، مشاور طب معرف جمعی از پزشکان و مراکز پزشکی معتبر و به نام است. که قصد دارند با استفاده از روش های نوین معرفی کسب و کار، خدمات پایه و جدید مورد ‌نظرشان را با قیمتی مناسب عرضه نمایند.

طب ادوایزر به صورت مداوم جویای جدیدترین خدمات پزشکی و بهترین مراکز ارائه این خدمات می باشد، که پس از انجام مذاکرات لازم بتواند پیشنهاداتی متنوع و باورنکردنی را با تخفیف به مخاطبان خود ارائه دهد. «خدماتی هیجان‌انگیز»، «خرید ارزان‌تر و بدون واسطه»، «صرفه جویی در زمان و هزینه»، «تضمین کیفیت خدمات» و «پشتیبانی کامل در تمام مراحل» سر لوحه ما برای جلب رضایت شما متقاضیان محترم محسوب می‌شوند.

شاد و سلامت باشید

آشنایی و نظرسنجی درباره دکتر