بهترین دکتر جراح مرکز پزشکی و کلینیک های خوب

بهترین دکتر هومیوپاتی اردبیل را می شناسید؟

دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر هومیوپاتی در اردبیل از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتری که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

بهترین دکتر هومیوپاتی

هومیوپاتی یکی از روش‌های درمانی در حیطه طب مکمل قرار دارد و پزشکی که به روش هومیوپاتی درمان می‌کند هومیوپات گفته می‌شود.

داروهای هومیوپاتی منشا طبیعی دارند و بیش از ۷۰% آنها از گیاهان تامین می‌شوند،هدف از تجویز دارو در هومیوپاتی ایجاد تحریکی بر روی سیستم PNEI در جهت تعدیل عملکرد آن می باشد.


لطفا مشارکت نمایید!

:: شما نیز تجربیاتتان را از طریق فرم ذیل به اشتراک بگذارید ::

بهترین دکتر

“این نکته را مد نظر داشته باشید که در بیشتر موارد اشخاص شناخت خوبی از پزشک و یا مرکز پزشکی مورد نظرشان ندارند. لذا کوچک ترین تجربیات نیز می توانید برای سایر مخاطبان و بستگان آنها راهگشا و مفید باشد.”

— امیدواریم همیشه شاد و سلامت باشید. —


جدیدترین مبحث شهر اردبیل

 • بهترین جراح بزرگ كردن سينه اردبیل
  بهترین جراح بزرگ كردن سينه اردبیل را می شناسید!؟ دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین جراح بزرگ كردن سينه در اردبیل از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین جراحی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم.توضیحات بیشتر

داغ ترین مبحث پزشکی استان اردبیل

لیست دکترهای خوب استان اردبیل و پزشکان معروف و مراکز پزشکی معتبر شهر اردبیل در منطقه های یک۱ – دو۲ – سه۳ – چهار۴ – پنج۵، شمال، جنوب، غرب و شرق اردبیل حضور دارند و در وب سایت طب ادوایزر معر فی شده است.

 • آدرس بهترین دکترهای خوب منطقه یک اردبیل که در … مشغول فعالیت می باشند.
 • تلفن مطب بهترین دکترهای خوب منطقه دو اردبیل … را در بر می‌گیرد و تلفن مطب برخی از پزشک های منطقه دو اردبیل که در محله های مشغول فعالیت می باشند.
 • ساعات کاری بهترین دکترهای خوب منطقه سه اردبیل … به همراه آدرس جمعی از بهترین پزشکان خوب اردبیل در محله‌های مشغول فعالیت می باشند.

بهترین دکترهای اردبیل که در شهرک آزادگان، آزادی، حافظ، محله مسجد قدس، محدوده ایستگاه سرعین و شهرک دادگستری فعالیت دارند.

مراکز پزشکی خوب اردبیل که در شهرک‌های سبلان و زرناس، شهرک‌های رضوان، نادری و منطقه های سلمان آباد، میراشرف، دانش آباد، کاظم آباد، حسن آباد مشغول به کار هستند.

 1. لیست هزینه تعرفه قیمت نوبت ویزیت یا جلسه مشاوره تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، تکمیلی درمان یا آزاد در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲
 2. آدرس، تلفن، ساعت کاری مطب، وب سایت، پیج اینستاگرام، بهترین دکتر، متخصص، فوق تخصص، فلوشیپ و کارشناس ارشد
 3. درمانگاه، مرکز یا کلینیک خوب پزشکی

سایت های مرتبط

 1. نی نی سایت: بهترین دکتر، مراکز پزشکی
 2. مرجع اطلاعات پزشکی نوبت دات آی آر
 3. دکترتو: ساده‌ترین راه نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین و تلفنی پزشکی است. از بهترین متخصص ها و فوق تخصص ها اینترنتی نوبت مطب یا مشاوره تلفنی پزشکی و نوبت آنلاین بگیرید و سوالات پزشکی خود از دکتر مورد نظرتان را بپرسید.

اطلاع رسانی
درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments