دکتر بنفشه تمیزی - درمان گودی زیر چشم با تزریق فیلر

اگر با گودی زیر چشم های تان مشکل دارید یا موقع آرایش کردن سیاهی زیر چشم های تان پوشانده نمی شود، این مطلب دکتر بنفشه تمیزی فر را مطالعه نمایید.

فیلر یک ماده پر کننده می باشد که گاهی از چربی بدن خود فرد، و گاهی از مواد سنتتیک مانند اسید هیالورونیک تشکیل شده است، این اسید هیالورونیک به طور طبیعی نیز در بدن یافت می شود، این ماده موجب می شود تا پوست اطراف چشم مستحکم شده و گودی زیر چشم درمان می شود.

فیلر های زیر چشم یکی از بهترین روش برای درمان گودی زیر چشم است.

اگر چه بالا رفتن سن، سبب افزایش گودی زیر چشم می شود و چهره را خسته تر نشان می دهد؛ اما گاهی اوقات مشکل گودی زیر چشم فقط به سن ارتباط پیدا نمی کند، زیرا این عارضه ممکن است به دلیل مسائل ژنتیکی یا مصرف الکل در سنین پایین تر نیز نمایان شود، در این شرایط تزریق پر کننده ها یا فیلرها می تواند در رفع این مشکل کمک کند.

دکتر بنفشه تمیزی فر متخصص پوست و مو دارای دانش و مهارت بالا در تشخیص و درمان بسیاری از بیماری های پوستی می باشند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ۰۲۱۸۸۱۹۲۸۰۸ تماس بگیرید.

مزایای تزریق فیلر به زیر چشم

تزریق فیلر به اطراف چشم علاوه بر رفع مشکل گودی و سیاهی دور چشم ها به رفع چین و چروک های ریز و عمیق اطراف چشم نیز کمک می کند.

نتیجه تزریق فیلر زیر چشم

باید به خاطر داشت که قبل از انجام کارهای زیبایی می بایست به یک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و این عمل تحت شرایط استاندارد و کاملا استریل انجام شود، چرا که پوست و بافت های اطراف چشم یکی از حساس ترین بخش های صورت می باشد و تزریق فیلر در مراکز غیر معتبر می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به بدن شما وارد کند.

این عمل یک عمل سرپایی است و پس از درمان، ممکن است در محل تزریق، کبودی خفیف و گذرا به وجود آید.

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

همان طور که می دانید، مدت هاست که داروهای تقلبی و چینی یکی از بزرگترین دغدغه های حوزه دارویی و بهداشتی کشور می باشد و سودجویان همواره به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر هستند. بنابراین انتخاب یک برند استاندارد و با کیفیت از ژل های دور چشم، یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

توجه داشته باشید که مارک های نامعتبر یا تقلبی، با اینکه ارزان تر هستند؛ علاوه بر وارد کردن آسیب های احتمالی ممکن است اثر بخشی کافی را هم نداشته باشند.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

تزریق فیلرها به زیر چشم، چندان دردناک نیستند به همین دلیل شاید نیازی به مراقبت های خاص ندارند.

اگر بعد از تزریق احساس کبودی یا قرمزی در زیر چشم داشتید کمپرس آب سرد یا یخ یکی از بهترین روش های تسکین محل تزریق است.

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

قیمت تزریق فیلر ارتباط مستقیمی با مارک ژل و میزان تزریق آن دارد. به این معنی که برندهای معتبر به دلیل استاندارد بودن و ماندگاری طولانی تری که دارند؛ طبیعتا قیمت شان نیز بیشتر است، ضمن اینکه اندازه تزریق آن بستگی به میزان گودی و سیاهی زیر چشم دارد.

در نهایت باید گفت که تزریق فیلر در زیر چشم به دلیل کم عارضه و کم خطر بودنشان یکی از روش های تائید شده در وزارت بهداشت به شمار می رود.

اطلاع رسانی
درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments