بهترین دکتر جراح مرکز پزشکی و کلینیک های خوب

بهترین دكتر سرطان سينه اراک را می شناسید؟

دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دكتر سرطان سينه اراک از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

بهترین دكتر جهت تشخیص و درمان سرطان سينه

دكتر سرطان سينه خوب در زمینه انجام روش های تشخیص سریع و دقیق سرطان سینه تجربه کافی دارد، همچنین در زمینه جراحی‌های درمانی پستان بویژه جراحی تومورهای بدخیم پستان (سرطان سینه) با حفظ زیبایی پستان و همچنین درمان غدد خوشخیم باید توانایی خوبی داشته باشد.

انواع مختلفی از کانسر سینه وجود دارد که از بین آنها، مواردی مانند کارسینومای غیرمهاجم مجرایی (DCIS) و کارسینومای تهاجمی رایج تر هستند و برخی دیگر همانند تومورهای فیلودس و آنژیوسارکوم کمتر در بیماران مشاهده می شوند.

پس از انجام نمونه برداری، سلول های سرطانی پستان برای پروتئین هایی به نام گیرنده های استروژن، گیرنده های پروژسترون و HER2 مورد آزمایش قرار می گیرند.

سرطان های سینه که در مراحل یا گرید های ۱ و ۲ باشند در مراحل اولیه هستند، و سرطان گرید ۳ مانند مراحل اولیه نیست، اما همچنان شانس درمان آن وجود دارد، به هر حال هرچه سرطان زودتر شناسایی شود شانس درمان هم بالاتر خواهد بود.

مباحث مرتبط

پربازدیدترین مبحث پزشکی زنان


لطفا مشارکت نمایید!

:: شما نیز تجربیاتتان را از طریق فرم ذیل به اشتراک بگذارید ::

:: همچنین سوالات تان را در همین قسمت مطرح نمایید ::

بهترین دکتر

“این نکته را مد نظر داشته باشید که در بیشتر موارد اشخاص شناخت خوبی از پزشک و یا مرکز پزشکی مورد نظرشان ندارند. لذا کوچک ترین تجربیات می تواند برای سایر مخاطبان و بستگان آنها راهگشا و مفید باشد.”

— امیدواریم همیشه شاد و سلامت باشید. —

جدیدترین مبحث پزشکی شهر اراک

 • بهترین دکتر سرطان تخمدان اراک
  بهترین دکتر سرطان تخمدان اراک را می شناسید؟ دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر سرطان تخمدان در اراک از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم. بازدید کنندهتوضیحات بیشتر

داغ ترین مبحث پزشکی استان مرکزی

لیست دکترهای خوب استان مرکزی و پزشکان معروف و مراکز پزشکی معتبر شهر اراک که در منطقه های یک۱ – دو۲ – سه۳ – چهار۴ – پنج۵، شمال، جنوب، غرب و شرق اراک حضور دارند و در وب سایت طب ادوایزر معر فی شده است.

 • آدرس بهترین دکترهای خوب منطقه یک اراک که در … مشغول فعالیت می باشند.
 • تلفن مطب بهترین دکترهای خوب منطقه دو اراک … را در بر می‌گیرد و تلفن مطب برخی از پزشک های منطقه دو اراک که در محله های مشغول فعالیت می باشند.
 • ساعات کاری بهترین دکترهای خوب منطقه سه اراک … به همراه آدرس جمعی از بهترین پزشکان خوب اراک در محله‌های مشغول فعالیت می باشند.

دکترهای محله های بالاشهر اراک در بخش جنوبی و میانی این شهر واقع شده اند، وجود برج‌های مختلف و معروف مانند برج‌های دوقلوی ایران زمین، کوروش، داریوش، میثاق و مناطق خیابان خرم، عباس آباد، راه آهن، جهان پناه، ولی عصر

پزشک های محله های پایین شهر اراک مناطق پایین شهر دارای بافت سرسبز بیشتر و آلودگی کمتری برای زندگی هستند. آلودگی صنعتی و ترافیک کمتری در این محدوده ها است. این محله ها شامل کوی علی بن ابی طالب، کشتارگاه، امام خمینی

مراکز پزشکی شهرک های اراک، شهرک گردو، الهیه، نبعی، مشاور، پردیس، امیرکبیر

جستجوهای مرتبط

 1. لیست هزینه تعرفه قیمت نوبت ویزیت، مشاوره در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱
 2. آدرس، تلفن مطب، وب سایت، پیج اینستاگرام، بهترین دکتر، متخصص، فوق تخصص، فلوشیپ و کارشناس ارشد
 3. ساعت کاری درمانگاه، مرکز یا کلینیک خوب

سایت های مرتبط

 1. نی نی سایت: دكتر سرطان سينه اراک
 2. دکتریاب: بهترین دکتر متخصص سرطان پستان اراک
 3. سلامتی ۲۴: دکتر جراح عمومی فلوشیپ جراحی پستان در اراک
  • دکتر جراح عمومی فلوشیپ جراحی پستان در شهر اراک، به همراه سایت نوبت دهی ، آدرس و شماره تلفن و پرسش و پاسخ
 4. پذیرش۲۴: لیست بهترین پزشکان متخصص جراحی پستان در اراک
 5. سایت نوبت دات آی آر: فوق تخصص جراحی قفسه صدری (توراکس) – اراک
 6. میهن پزشک: لیست فوق تخصص خون و سرطان در اراک
 7. بهترینو: ۱۰ بهترین جراحی پستان اراک
اطلاع رسانی
درباره
guest
1 نظر
نظرات جدید
نظرات قبلی بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments