بهترین دکتر جراح مرکز پزشکی و کلینیک های خوب

بهترین دکتر افتادگی رحم ایلام را می شناسید؟

دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر افتادگی رحم در ایلام از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

بهترین دکتر جهت تشخیص و درمان افتادگی رحم

افتادگی رحم با بالا رفتن سن شیوع بیشتری دارد، به طوری که با افزایش سن و انجام زایمان‌های متعدد، ماهیچه‌ها و رباط‌ های اطراف رحم به‌تدریج ضعیف می‌شوند و رحم موقعیت و جایگاه اولیه خود را ازدست‌ می دهد و به سمت پایین دهانه رحم حرکت می‌کند که به آن افتادگی رحم می‌گویند.

جهت تشخیص میزان افتادگی پزشک با ارزیابی و بررسی علائم و انجام معاینه‌ی لگن و استفاده از دستگاهی به نام اسپکولوم می‌توانند داخل واژن را مشاهده و کانال واژن و رحم را بررسی کنند.

پربازدیدترین مبحث پزشکی زنان


لطفا مشارکت نمایید!

:: شما نیز تجربیاتتان را از طریق فرم ذیل به اشتراک بگذارید ::

:: همچنین سوالات تان را در همین قسمت مطرح نمایید ::

بهترین دکتر

“این نکته را مد نظر داشته باشید که در بیشتر موارد اشخاص شناخت خوبی از پزشک و یا مرکز پزشکی مورد نظرشان ندارند. لذا کوچک ترین تجربیات می تواند برای سایر مخاطبان و بستگان آنها راهگشا و مفید باشد.”

— امیدواریم همیشه شاد و سلامت باشید. —

جدیدترین مبحث پزشکی شهر ایلام

 • بهترین دکتر سرطان تخمدان ایلام
  بهترین دکتر سرطان تخمدان ایلام را می شناسید؟ دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر سرطان تخمدان در ایلام از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم. بازدید کنندهتوضیحات بیشتر

داغ ترین مبحث پزشکی استان ایلام

لیست دکترهای خوب استان ایلام و پزشکان معروف و مراکز پزشکی معتبر شهر ایلام در منطقه های یک۱ – دو۲ – سه۳ – چهار۴ – پنج۵، شمال، جنوب، غرب و شرق ایلام حضور دارند و در وب سایت طب ادوایزر معر فی شده است.

 • آدرس بهترین دکترهای خوب منطقه یک ایلام که در … مشغول فعالیت می باشند.
 • تلفن مطب بهترین دکترهای خوب منطقه دو ایلام … را در بر می‌گیرد و تلفن مطب برخی از پزشک های منطقه دو ایلام که در محله های مشغول فعالیت می باشند.
 • ساعات کاری بهترین دکترهای خوب منطقه سه ایلام … به همراه آدرس جمعی از بهترین پزشکان خوب ایلام در محله‌های مشغول فعالیت می باشند.

جستجوهای پزشکی مرتبط

 1. لیست قیمت و تعرفه هر جلسه ویزیت یا مشاوره تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، یا آزاد در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳
 2. قیمت و هزینه درمان تحت پوشش بیمه تکمیلی و آزاد در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ -۱۴۰۳
 3. آدرس، تلفن مطب و کلینیک، وب سایت، پیج اینستاگرام، بهترین دکتر، متخصص، فوق تخصص، فلوشیپ و کارشناس ارشد پزشکی

سایت های پزشکی مرتبط

 1. نی نی سایت: بهترین دکتر، مراکز پزشکی
 2. مرجع اطلاعات پزشکی نوبت دات آی آر
 3. دکترتو: ساده‌ترین راه نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین و تلفنی پزشکی است.

درباره بهترین دکتر افتادگی رحم ایلام در ادامه نظرها و پیشنهادهای متفاوتی از طرف مخاطب های آنها مطرح شده است، که می توانید به بررسی آنها بپردازید و نظر یا پاسخ تان را نسبت به هر یک درج نمایید.

اطلاع رسانی
درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments