بهترین دکتر جراح مرکز پزشکی و کلینیک های خوب

بهترین دکتر کولونوسکوپی ایلام را می شناسید؟

دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر کولونوسکوپی در ایلام از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

بهترین دکتر جهت انجام کولونوسکوپی

کولونوسکوپی یا کولوسکوپی یک روش پزشکی است که شامل معاینه آندوسکوپی روده بزرگ (کولون) و قسمت انتهایی روده کوچک است. این معاینه با استفاده از یک دوربین CCD یا یک دوربین فیبر نوری که بر روی یک لوله قابل انعطاف نصب شده و از داخل مقعد عبور می‌کند، انجام می‌شود.

مباحث مرتبط


لطفا مشارکت نمایید!

:: شما نیز تجربیاتتان را از طریق فرم ذیل به اشتراک بگذارید ::

:: همچنین سوالات تان را در همین قسمت مطرح نمایید ::

بهترین دکتر

“این نکته را مد نظر داشته باشید که در بیشتر موارد اشخاص شناخت خوبی از پزشک و یا مرکز پزشکی مورد نظرشان ندارند. لذا کوچک ترین تجربیات می تواند برای سایر مخاطبان و بستگان آنها راهگشا و مفید باشد.”

— امیدواریم همیشه شاد و سلامت باشید. —

جدیدترین مبحث پزشکی شهر ایلام

 • بهترین دکتر سرطان تخمدان ایلام
  بهترین دکتر سرطان تخمدان ایلام را می شناسید؟ دوستان عزیز در این مبحث قصد داریم، درباره بهترین دکتر سرطان تخمدان در ایلام از شما نظرسنجی نماییم، تا بهترین دکتر یا مرکز پزشکی که توسط شما پیشنهاد می شود را شناسایی نماییم و با سایر مخاطبان به اشتراک بگذاریم. بازدید کنندهتوضیحات بیشتر

داغ ترین مبحث پزشکی استان ایلام

لیست دکترهای خوب استان ایلام و پزشکان معروف و مراکز پزشکی معتبر شهر ایلام در منطقه های یک۱ – دو۲ – سه۳ – چهار۴ – پنج۵، شمال، جنوب، غرب و شرق ایلام حضور دارند و در وب سایت طب ادوایزر معر فی شده است.

 • آدرس بهترین دکترهای خوب منطقه یک ایلام که در … مشغول فعالیت می باشند.
 • تلفن مطب بهترین دکترهای خوب منطقه دو ایلام … را در بر می‌گیرد و تلفن مطب برخی از پزشک های منطقه دو ایلام که در محله های مشغول فعالیت می باشند.
 • ساعات کاری بهترین دکترهای خوب منطقه سه ایلام … به همراه آدرس جمعی از بهترین پزشکان خوب ایلام در محله‌های مشغول فعالیت می باشند.

جستجوهای پزشکی مرتبط

 1. لیست قیمت و تعرفه هر جلسه ویزیت یا مشاوره تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، یا آزاد در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳
 2. قیمت و هزینه درمان تحت پوشش بیمه تکمیلی و آزاد در سال ۱۴۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ – ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ -۱۴۰۳
 3. آدرس، تلفن مطب و کلینیک، وب سایت، پیج اینستاگرام، بهترین دکتر، متخصص، فوق تخصص، فلوشیپ و کارشناس ارشد پزشکی

سایت های پزشکی مرتبط

 1. نی نی سایت: بهترین دکتر، مراکز پزشکی
 2. مرجع اطلاعات پزشکی نوبت دات آی آر
 3. دکترتو: ساده‌ترین راه نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین و تلفنی پزشکی است.
اطلاع رسانی
درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments